0 (850) 8 850 724 skype@kelebekpanel.com
Türkçe İngilizce Almanca

Korumalı Sunucu

Kelebek Panel sitelerine saldırı alan müşterilerine özel sunuculardan, saldırı koruma hizmeti sunmaktadır. Bu tür sorun ve sıkıntı yaşayan site sahiplerimizi görüşmek için bekliyoruz..

SesliChat sitelerinin en büyük korkusu sitelerinin kapalı kalmasıdır. Kapanma nedenlerinin en önünde ise sesli sohbet sitelerine yapılan saldırılardır.

Peki neden özellikle seslichat siteleri saldırı alıyor?

Sesli sohbet sitelerinin saldırı alma nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz,

1. Birbirlerinden müşteri kapmaya çalışan panelciler;

Son zamanlarda en sık yapılan saldırı nedenlerinden birisi panelcilerin birbirlerinden müşteri çalmak için yaptıkları saldırı türleridir. Başka bir panelciye saldırı yaparak, site girişlerini engelleyen panelci, daha sonra saldırı yaptığı sitelere girip kendini panelci olarak tanıttıktan sonra, sitede sorun olup olmadığını sanki bir arkadaşmış da merak ediyormuşcasına sorup, şikayetlerini dinledikten sonra uygun fiyatlar da vererek site sahiplerini kendi bünyesi altına çekmeye çalışmaktadırlar. Bu gibi konulara dikkat edip, kendine panelci ismi vermiş bu tip insanlara fırsat vermeyerek, bu işten hakkıyla ekmek parası kazanmaya çalışan panelci arkadaşlara ve bu işin piyasasına katkı sağlamak için önemli bir adımdır.

2. Birbirlerine blog atan ve çekemeyen site sahibi grupları;

Google üzerinde kendi sitelerini daha iyi yerlere getirmek adına, diğer kendinden daha önde bulunan siteleri çekemeyen ve yerine geçmek isteyen site sahiplerinin tercih ettiği basitliktir.

3. Çoluk çocuk gurubu / lamer

Kendilerine “lamer” ismini verdiğimiz, Google’dan sağdan soldan edindiği programcıklarla, kendine bu işi hobi edinmiş, bunu yaparak eğlenen veya kendini hacker sanarak veya hacker gibi göstererek ego tatmini yaşayan eli boş gönlü hoş çoluk çocuk takımının yaptığı saldırı türleridir. Bu tür saldırılar pek zararlı olmasa da, site girişlerine olumsuz etkisi bulunabilir.

Kelebek Panel
Are you ready to FLY?