0 (850) 8 850 724 skype@kelebekpanel.com
Türkçe İngilizce Almanca

Ücretsiz Ek Hizmetler

Kelebek Panel müşterileri ücretsiz hizmet konusunda daha şanslılar. Bunun nedeni bazı ek hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilmeleri.

Müşterilerimiz odalarınızdan bizden sağladığı müddetçe ek hizmetlerimizden de faydalanabiliyor. Diyelim ki bir sesli sohbet siteniz var ve bizimle çalışmaya başladınız. Aynı zamanda kendinize ait özel bir siteniz var ve hosting ücreti ödüyorsunuz. Bizimle çalışan müşterilerimiz ek hosting ücreti ödemezler. Bir veya birden fazla siteleri olsa bile, bizimle çalıştığı müddetçe ücretsiz ek hosting hakkına sahip olurlar. İstedikleri lokasyon seçeneğiyle birlikte limitsiz kullanıma hak kazanırlar. Böylece ek masraflardan kurtulur, aynı zamanda SEO için çok daha hızlı çalışmalar yapabilirler.

Sunucularımız kendimize ait olduğundan yapılandırmaları çok sağlam olmakla birlikte güvenlik önlemleri maksimum düzeydedir. Siteleriniz ve panelleriniz buna bağlı olarak Kelebek Panel güvencesi altında. Ana firmamız hosting sunucularını kendisi sağladığından, lokasyon problemimiz bulunmamakta, farklı lokasyonlardan hizmet verilerek sunucu yükü azaltılmakta ve en iyi performansı veriyor.

Sunucularımızda LiteSpeed teknolojisi kullanılıyor. Böylece Apache yerine LiteSpeed webserver kullanan siteleriniz çok daha hızlı açılıyor. Hızlı açılan siteler hem müşterilerimizi, hem müşterilerimizin kullanıcılarını mutlu eder hem de Google ve SEO açısından çok daha yarar sağlar.